NavigationSondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» oki
shkarko filma shqiptare - Portalli EmptyTue Oct 20, 2009 3:53 pm nga besi_gjilan

» hi!!!!!!!!
shkarko filma shqiptare - Portalli EmptySat Jan 24, 2009 12:02 pm nga aldo_08

» shikoni filma live
shkarko filma shqiptare - Portalli EmptyMon Jan 12, 2009 2:07 pm nga joni1972

» videoklipe humore live ne megavideo
shkarko filma shqiptare - Portalli EmptyMon Oct 27, 2008 12:59 pm nga dragoi92

» portokalli permbledhje
shkarko filma shqiptare - Portalli EmptyMon Oct 27, 2008 12:53 pm nga dragoi92

» 10 dvd per shkarkim permbledhje humoristike 2008 live
shkarko filma shqiptare - Portalli EmptyWed Sep 24, 2008 2:38 pm nga Admin

» rregullorja e forumit
shkarko filma shqiptare - Portalli EmptyMon Mar 17, 2008 2:06 pm nga miri

Statistikat
Forumi ka 118 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri melesini

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 35 artikuj v 7 temat

Your Ad Here


TE DASHUR ANETAR DHE VIZITORE MIRE SE VINI NE FORUMIN NR1 TE SHIKIMEVE LIVE DHE TE SHKARKIMEVE TE FILMAVE SHQIP HUMOREVE KOMEDIVE VIDEOKLIPEVE E SHUME GJERA TE TJERA SI PERSHEMBULL SHIKIM LIVE PER ME SHUME SE 20 STACIONE TELEVIZIVE QE DO TE KENI MUNDESINE TE SHIKONI LAJMET  TE DEGJONI MUZIK LIVE DHE PSE JO TE SHIKONI FILMA TE NDRYSHEM NE TRASMETIM DREJT PER DREJT PO ASHTU KEMI NE SAJTIN TONE DHE SHUME RADIO LIVE NGA TE GJITHA TREVAT E SHQIPERISE PRA NE SHPRESOJME QE WEB SITI TE JETE SADO PAK I DOBISHEM PER TE GJITHE SHQIPTARET PER KETE MUNDOHEMI CDO DITE TE OFROJME NGA 1 SHERBIM TE RI PER JU FALAS SIGURISHT PRA
ALBANIAN MOVIES DOWNLOAD & WATCH THE BEST MEDIA IN OVER THE WORLD   E SHKARKIME PA FUND DHE ARGETIM PA KUFI JU PRESIN NE ALBANIAN MOVIES BEHUNI DHE JU PJESE E KETIJ KOMUNITETI NR1 KEMI VETEM NJE QELLIM QE TE AFROJME SADO PAK TE GJITHE SHQIPTARET AFER ATDHEUT TE TYRE DUKE I OFRUAR NJE NGA PASURITE ME TE MEDHA QE PARAARDHESIT TANE KANE LENE PAS FILMAT E KINEMATOGRAFISE SHQIPTARE QE JANE KRIJUAR ME MJESHTERSINE ME TE MADHE DHE DASHURINE E AKTOREVE QE KANE REALIZUAR KETE PJESE TE PASURISE TONE KULTURORE ME KAQ MJESHTERSI DHE KRENARI

FILMA SHQIP
HUMORE SHQIP
ALBANIAN KOMEDY
ALBANIAN MOVIES
ALBANIAN SONG
MP3 SHQIP FALAS
SMS FALAS
TV LIVE
LAJMET LIVE
MUZIK LIVE
DOWNLOAD MP3 ALBANIA
SHKARKO MP3 SHQIP
WATCH TV LIVE ALBANIA
LISTEN ALBANIAN RADIO


REGULLAT

PARA SE ME SHIKUAR TV LIVE NE PAKETEN TON JU DUHET TE SHKARKONI PROGRAMIN TON QE JU MUNDESOHET NGA TRTMEDIA DHE PARTNERI I JON RAYVV.

-PA INSTALIM SMUNDENI TE SHIKONI ASPAK TV PAKETEN TON!

-HYRJA ESHT ME POSHT ; PARA SE ME HY MRENDA JU DUHET TE klikoni per te shkuar tek media live kliko ketu te shkarkosh- (kjo regull vlen vetem per ata persona qe se kan shkarku apo instalu paketen TV)

 -PROGRAMIN DHE TE INSTALONI DHE PASTAJ TE PROVONI NE HYRJE

disa tv jane
  


sherbimi opfrohet nga topradiotetova.com qe i takon nje falenderim per punen qe kan bere


hi!!!!!!!!

Sat Jan 24, 2009 12:02 pm nga aldo_08

mirse ju gjeta te gjithve...

Komentet: 0

rregullorja e forumit

Fri Mar 09, 2007 10:03 am nga Admin

Perpara se te regjistroheni te forumi i albanianmovies juve duhet te lexoni rregulloren. N.q.s. ju duket e pranushme atehere juve duhet ta pranoni dhe zbatoni ate. N.q.s. nuk ju duket e pranushme, atehere eshte me mire qe te mos vazhdoni me regjistrimin.

Pasi te jeni regjistruar, llogaria juaj duhet te aprovohet dhe aktivizohet nga stafi yne, kjo mund te zgjasi pas dite, prandaj ju lutemi te …

[ Mė shumė ]

Komentet: 1

vizitoret tane
zoom


Institucionet Shqiptare
Televizionet Shqiptare

vizitoret qe nga 20/03/07


 

 
 

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 11 mė Sun Dec 06, 2020 9:48 am
© 2000-2008 peja1.com filma shqip - ALL RIGHTS RESERVED
Your Ad Here